SVF Archív noviniek

Dubovcová s Nestarcovou ovládli halové majstrovstvá ČR v Brne
22. 03. 2015

title= Slovenské beachvolejbalové reprezentantky Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová zvládli úspešne svoj prvý turnaj v sezóne. Cez víkend triumfovali naše jednotky na halových majstrovstvách Českej republiky v Brne, keď vo finále zdolali druhý najlepší český pár Bonnerová - Hermannová 2:0 (16, 18) a odniesli si prémiu 11.000 českých korún.
Zdroj: SVF
Viac informácií   


Dubovcová s Nestarcovou sa cez víkend predstavia na turnaji v Brne
20. 03. 2015

title= Naši západní susedia cez víkend organizujú v Brne beachvolejbalový turnaj pod názvom "Otvorené halové majstrovstvá Českej republiky v plážovom volejbale žien". Ide o medzinárodný turnaj na ktorom budú štartovať slovenské jednotky a aktuálne hráčky na 15. mieste v svetovom rankingu Natália Dubovcová – Dominika Nestarcová.
Zdroj: Michaela Cibulová, SVF
Viac informácií   


Skvelá akcia v Bardejove. Snowvolejbal nadchol všetkých
20. 02. 2015

title= Počuli ste už o snowvolejbale? Áno, ako beachvolejbal, len horúci piesok vymeníte za mrazivý sneh. Že to nie je žiaden výstrelok, ale v súčasnosti už celkom seriózny šport, o tom sa ľahko presvedčíte, ak si na vyhľadávacom internetovom portáli zadáte príslušný pojem.
Zdroj: Marek Ondrušek
Viac informácií   


Keby bola minulá sezóna nominačná, už by balili kufre do Brazílie
12. 02. 2015

title= Uplynulý súťažný rok im vyšiel na výbornú. Po zisku dvoch bronzov na podujatiach Grand Slamu v nórskom Stavangeri a americkom Long Beach vstupujú slovenské beachvolejbalové jednotky Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová do prípravy do nasledujúcej sezóny plné odhodlania. "Medaily sú pre nás viac motivácia ako záväzok, ktorý by nám spútaval ruky. Práve vďaka nim budem mať dobrú štartovaciu pozíciu na turnajoch,“ zhodujú sa Dominika s Natáliou.
Zdroj: Denník Šport, Lucia Ježíková
Viac informácií   


Úspech Michalovičovej v Austrálii. Po boku Češky Vorlovej získala v Melbourne 2. miesto
12. 02. 2015

title= Slovenská beachvolejbalistka Lucia Michalovičová dosiahla výborný úspech na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji v Austrálii - Victoria Open v Melbourne. Spoločne s Češkou Michaelou Vorlovou obsadili na turnaji kategórie AAA, najvyššej pre daný štát, výborné 2. miesto. Na turnaji štartovali viaceré známe beachvolejbalistky ako napríklad Talianka Cicolari, či dvojnásobné austrálske olympijské účastníčky Hichleyová a Palmerová.
Zdroj: SVF
Viac informácií   


Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
23. 12. 2014

title= Slovenská volejbalová federácia želá všetkým športovým a zvlášť volejbalovým fanúšikom, funkcionárom, trénerom i hráčom, čitateľom nášho webu príjemné prežitie Vianočných sviatkov a šťastný Nový rok 2015.
SVF
Viac informácií   


Turnerová s Tomášekovou prehrali v Xiamene v hlavnej súťaži všetky zápasy
10. 10. 2014

title= Slovenské beachvolejbalistky Tina Turnerová a Gabriela Tomášeková prehrali na turnaji World Tour Open v čínskom Xiamene všetky tri zápasy v hlavnej súťaži a nepostúpili do 1. kola. V E-skupine najskôr nestačili na Poľky Kociolek-Gruszczynska POL [21] a prehrali 0-2 (17-21, 8-21), potom prehrali s Američankami Day-Hochevar USA [5] tiež 0-2 (16-21, 9-21) a nakoniec podľahli ďalšiemu páru z USA Daley-Hughes USA [12] 0-2 (11-21, 8-21).
Zdroj: SVF, fivb.com
Viac informácií   


Turnerová s Tomášekovou postúpili v Číne do hlavnej súťaže
08. 10. 2014

title= Slovenské beachvolejbalistky Tina Turnerová a Gabriela Tomášeková postúpil na turnaji World Tour Open v čínskom Xiamene do hlavnej súťaže. V kvalifikácii zdolali domáci pár Wang X. X.-Y. Y. Wang 2-0 (21-16, 21-12). V E-skupine hlavnej súťaže sa stretnú s Američankami Day-Hochevar USA [5], ďalším párom z USA Daley-Hughes USA [12] a Poľkami Kociolek-Gruszczynska POL [21].
Zdroj: Filip Hudec, SVF, fivb.com
Viac informácií   Stránka 1 z 75 | Počet záznamov: 597>>


Slovenská volejbalová federácia