SVF Archív noviniek

Prešov aj Komárno vstúpili do semifinále víťazne
25. 03. 2015

title= V extralige mužov sa v stredu začali semifinálové série. Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov zdolali vo východniarskom derby ŠK Chemes Spišská Nová Ves 3:0 a dobre vstúpili do série na tri víťazstvá aj víťazi Slovenského pohára Spartak VKP Komárno, ktorí zdolali VK Prievidzu takisto v troch setoch. Druhé zápasy sú na programe v piatok v Prievidzi a v sobotu v Spišskej Novej Vsi.
Zdroj: SVF + kluby
Viac informácií   


Slávia koncertovala v Pezinku a od finále ju delí jedno víťazstvo
25. 03. 2015

title= Volejbalistky VK Slávia EU Bratislava nechýbali v uplynulých 22 ročníkoch slovenskej extraligy ani raz vo finále a zdá sa, že svoju fantastickú sériu klub z haly Mladosť predĺži. Zverenkyne trénera Martina Hančíka vyhrali v druhom zápase semifinálovej série na palubovke VTC Pezinok hladko 3:0 a v sobotu môžu na domácej palubovke potvrdiť postup.
Zdroj: SVF + kluby
Viac informácií   


KONIEC!!! Posledný článok!
25. 03. 2015

title= Vážení priatelia! Neuveriteľných 11 rokov vydržala táto webová stránka Slovenskej volejbalovej federácie, ktorá dennodenne prinášala čerstvé informácie z volejbalového prostredia. Prišiel čas na zmenu!
Zdroj: SVF
Viac informácií   


Začína sa boj o mužské finále
24. 03. 2015

title= Už ide do tuhého. Extraligová súťaž mužov vstupuje do záverečnej fázy a v stredu sa v Prešove a v Komárne rozbiehajú semifinálové série. Medzi najlepšie štyri tímy sa prebojovali rovnaké družstvá ako v Slovenskom pohári a zhodou okolností vytvorili tímy aj rovnaké semifinálové dvojice. Prešov sa stretne vo východniarskom derby so Spišskou Novou Vsou a víťaz Slovenského pohára z Komárna vyzve Prievidzu. Na Final Four Slovenského pohára videli diváci kvalitný volejbal a päťsetové bitky, máme sa teda na čo tešiť.
Zdroj: Filip Hudec, SVF
Viac informácií   


Volejbalisti Komárna a Prievidze si vôbec prvý raz zahrajú v semifinále play-off
23. 03. 2015

title= Už sme si v poslednom čase v extralige volejbalistov zvykli, že každé semifinále play-off má svoju špeciálnu príchuť. Zatiaľčo vlani ho okorenilo hneď trojnásobné zastúpenie tímov z východného Slovenska (Humenné, Svidník, Prešov), pikantériou tohtosezónneho, ktoré sa začne v stredu 25. marca, je premiérová účasť dvoch v minulej sezóne ešte nováčikov Spartaka VKP Komárno a VK Prievidza.
Zdroj: Denník Šport, Pavol Kubiš
Viac informácií   


Televízny hetrik na Huste.tv, vo štvrtok Nitra - Sp. Nová Ves na Slovak Sport
23. 03. 2015

title= Volejbaloví priaznivci sa tento týždeň môžu tešiť na tri prenosy na internetovej stanici Huste.tv. V stredu uvidíme live od 19:00 2. zápas semifinále žien medzi VTC Pezinok a Sláviou EU Bratislava.
Zdroj: SVF
Viac informácií   


Spišiačky začali semifinále úspešne, v zápasoch o umiestnenie vyhrali Kežmarok a BVK
21. 03. 2015

title= Volejbalistky VK Spišská Nová Ves sa v semifinálovej sérii play off ujali vedenia 1:0. Zverenkyne trénera Ondreja Spišáka vyhrali v sobotu nad Volley project UKF Nitra v prvom zápase série na tri víťazstvá 3:1 (21, 18, -21, 20). V zápasoch o 5.-8. miesto vyhral Kežmarok nad Paneurópou 3:1 a BVK zvíťazil na palubovke COP Nitra 3:0. Hrá sa na dve hrané stretnutia.
Zdroj: SVF + kluby
Viac informácií   


Slávia dala Pezinku nádej len v prvom sete. V semifinále vedie 1:0
20. 03. 2015

title= Volejbalistky Slávie EU Bratislava vyhrali v prvom semifinálovom zápase extraligy žien nad VTC Pezinok 3:1 a ujali sa v sérii na tri víťazstvá vedenia 1:0. Pezinčanky začali v hale Mladosť dobre, vyhrali prvý set, ale v ďalšom priebehu už dominovali favorizované domáce hráčky, ktoré posledný set vyhrali 25:6. Slávia spravila prvý krok k 23. finálovej účasti za sebou.
Zdroj: SVF
Viac informácií   Stránka 1 z 499 | Počet záznamov: 3992>>


Slovenská volejbalová federácia