SVF
Slovenská volejbalová federácia a AnimaGraf budú partnermi aj v roku 2015

19. 03. 2015

Dohoda spečatená. Prezident SVF Ľubor Halanda (vpravo) a konateľ firmy AnimaGraf Ľubomír Farkaš. FOTO: SVF.

Slovenská volejbalová federácia (SVF) predĺžila o ďalší rok spoluprácu s grafickým štúdiom AnimaGraf. Spoločnosť so sídlom v Nitre sa tak už piaty rok bude významne podieľať na marketingovej komunikácii SVF. AnimaGraf od roku 2011 graficky zastrešuje všetky projekty SVF.

"Sme radi, že sme sa s agentúrou AnimaGraf dohodli na ďalšej spolupráci. S ich prácou sme veľmi spokojní, dokážu vždy pružne splniť naše požiadavky, majú v tíme kreatívnych a šikovných ľudí, čo je v športovej sfére často veľmi dôležité. Aj tento rok nás čakajú viaceré významné podujatia, na ktorých sa grafickým dizajnom bude podieľať AnimaGraf. Tešíme sa na spoluprácu s nimi," povedal prezident SVF Ľubor Halanda.

Konateľom firmy AnimaGraf je Ľubomír Farkaš, ktorý má ako bývalý volejbalista k športu pod vysokou sieťou blízko. "Podpísali sme so Slovenskou volejbalovou federáciou už na piaty rok zmluvu o spolupráci, v rámci ktorej budeme zastrešovať všetky komunikačné materiály na jednotlivé akcie. Pre mňa ako bývalého volejbalistu je to veľmi dobrý pocit, že aspoň takýmto spôsobom môžem pomôcť rozvoju a propagáciu volejbalu, ktorému som dal veľa svojho voľného času. SVF je v rámci našej agentúry jediným klientom so športovým zameraním. Dianie vo volejbale samozrejme sledujem a teším sa z úspechov slovenských reprezentácií. Podieľame sa na príprave významných podujatí, ako bol turnaj Final Four Európskej ligy a od minulého roku Svetová ligy, je to pre nás veľká výzva a posúva to dopredu aj nás. Dá sa povedať, že volejbalom žijú aj moji kolegovia, boli sme sa osobne pozrieť na viacerých podujatiach a sme radi, že je pozitívna odozva našej práce nielen na strane SVF, ale aj na strane CEV a FIVB," povedal Ľubomír Farkaš.

Zdroj: SVFNaspä?Slovenská volejbalová federácia